#1  
Alt 19.Temmuz.2019, 17:20
Adulthikayeler Adulthikayeler isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Member
 
Üyelik tarihi: 02.Aralık.2018
Mesajlar: 35
Standart Stag Gece Tranny Çete Patlama

Neden hala bilmiyorum, bu güne kadar, Ross'la bekarlığa veda gecesine gideceğimi söyledim. Muhtemelen hayattaki en aptal kararlarımdan biriydi!!

Ross ile tanışmıştım. daha önce birkaç kez, çoğunlukla Merton'daki S kulübünde. Ross yaklaşık yirmi üç, gerçekten iyi görünümlü ve tüm çapraz Giyinme sahnesini sevdi ama kendini giydirmedi ve kendini bir ateşli 'hayran'. Bir gece barda bana yaklaştı ve konuşuyorduk. Ondan çok daha büyük olmasına rağmen, onu daha da teşvik ediyor gibiydi. Tanıştığımız ilk gece gerçekten kısa bir siyah deri mini etek, gümüş bir see-thro üst ve gerçekten yüksek siyah çizmeler giyiyor. Her tarafımdaydı, bana ne kadar muhteşem seksi olduğumu ve beni nasıl istediğini söyledi. Geri gitmiş oluruz düz, ve, evet, beni becermişti. Sanırım seks dahil olduğunda biraz kolayım. Kısa bir süre içinde ben onun 'tarafında tranny biraz' olmuştu ve o gelmek Tamam olup olmadığını sormak için sık sık telefon ediyorum etrafında ve her zaman evet derdim ve klitimi temizlemek ve yağlamak, makyajımı uygulamak ve seksi bir şeye kaymak için deli gibi acele etmeliyim. Bazen geç gelirdi. kız arkadaşı eve ya da arkadaşları ile içme dışarı, ve oldukça kabaca fuck me, her zaman iyi hissettim ama ben aldırmadı, seksi, kadınsı ve o ayrıldıktan sonra tam.

Her neyse bir gece gelirdi ve o onun lezzetli cum ile beni doldurdu sonra bir kadeh şarap üzerinde konuşurken var. Ben fem TR giyinmiş ve her zaman bir fahişe gibi giyinmek zorunda aramızda büyük bir şeydi, siyah veya kırmızı biliyorum iç çamaşırı, yüksek topuklu ayakkabılar, çoraplar vb. ve sık sık ikimiz de vardı önceki cinsel karşılaşmalar hakkında konuştuk, travesti ve kadın!! Bir gece ona fantezilerimden birinin bir sürü tarafından becerildiğini söyledim çocuklar, bir çeşit çete patlaması. Ross gözleri aydınlandı ve beyninin fazla mesai yaptığını görebiliyordum. "Sanırım, eğer buna hazırsan, o özel rüyayı gerçeğe dönüştürebilirim" görünüşe göre şu Cuma gecesi Ross onun en iyi arkadaşları bekarlığa veda gecesi gidiyordu ve onlar akşam için bir fahişe alma hakkında konuşmuştu. Ne çok ilerlemiş ve yük paylaşımı konusunda mı? Vardı bir sürü soru! Arkadaşları o düzenli bir Travesti lanet ve ben onu ve arkadaşları çok daha yaşlı olduğunu biliyor muydunuz? Utanmaz mıydı? Ya arkadaşları fahişeyi istiyorsa ve bana değil? Hayır, benimle gurur duyduğunu ve kızların çoğunu kıskandıracağımı söyledi. Neyse arkadaşları bir sürü beni biliyordu ve bazı oldukça kıskanç ve sık sık seks ile nasıl bir şey olduğunu bahsetti beni. Ben buna karşı tamamen oldu ama Ross çok ikna edici ve beni sağım sonra başlamak için (ben iyi ve ben çok nadiren o genellikle beni becerdin zaman cummed zaman o genellikle sadece beni sağılan kendimi daha sonra bitirdim) bunu düşüneceğimi söyledim.

Peki ben aklımda üzerinde mulled ve Ross geldiğinde ertesi akşam kabul etti. Belirli koşullar vardı. Prezervatif olmalı yıpranmış, yeterince içtiğimi hissettiğimde durmak ve Ross her zaman benimle kalmaktı. Her şey kabul edildi ve Ross Cuma gecesi beni 8.00'te alacağını söyledi. Ben kesinlikle mümkün olduğunca seksi ve fahişe giyinmek.

Peki Cuma geldi ve zamanında Ross kapıda oldu. Sarı saçlarımı giymeye karar verdim, siyah bir bask, en kısa kırmızı pvc mini, çok şeffaf siyah çorap ve benim en yüksek siyah topuklu. Bir milyon dolar hissettiğimi ve kapıya geldiğimde Ross yüzündeki ifadenin bana her şeyi anlattığını ve işarete çarptığımı söylemeliyim. "Kesinlikle görünüyorsun çarpıcı sevgilim. Bir şey için endişelenme. Bütün akşam senin için orada olacağım".

Biz akşam için işe olmuştu kulüp binası yakında vardı. Ross bana eşlik etti ve düz gittik bara. Her hareketimi izleyen tüm erkeklerin gözlerini hissedebiliyordum. Yakında birkaç adam geldi ve bana bir içki teklif olarak evde gerçekten hissetmek için yapılmış olsa. Sanırım orada orada yaklaşık otuz adam, çoğunlukla orada yirmili bir çift daha, on yaş büyük demek. Yaklaşık yarım saat sonra fahişe geldi. Belki de benden daha muhafazakar giyinmişti ama hala iş baktı. Biz tanıtıldı ve hızlı bir sohbet vardı, ben durex en gücünü hatırlıyorum çoğunlukla eğer o kullanıyordu, ama o iş aşağı almak için oldukça istekli görünüyordu. Garry, kim akşam organize gibi görünüyordu, bar alanının sonunda iki küçük oda bizi başlattı. Tracey, fahişe, odalardan birine gösterildi ve ben diğerine gösterildi. Ross geldi benimle. "Ross ne düşünüyor? Sence beni isteyecekler mi?""Tabii ki onlar olacak! Bara geldiğinde yüzlerindeki bakışı göremiyor musun? Harika olacaksın. Sadece rahatlayın ve keyfini çıkarın kendi. Her zaman istediğin bir şey olduğunu biliyorsun."Birisi, Garry beklediğim, odaya yerleştirilecek küçük bir kanepe düzenlemişti. Doktor ameliyatlarına girdiğin kanepeydi. yeşil pvc kaplı. Ross kapıyı kilitledi, tangamı çıkardı ve beni kanepeye yerleştirdi. Ona KY jöle büyük küvet verdi ve radyatör elini ısındıktan sonra çok nazikçe bazı hafifletti benim klitoris içine. İlk bir parmak, sonra iki ve nihayet üç parmak. Sonra onun yaygın horoz çıkardı ve bir hızlı hareket ile bana girdi. Kesinlikle harika hissettim. Çok güçlüydü ve beni tam olarak ne zaman iteceğini ve dolduracağını biliyordum. "Kıçın bu akşam kesinlikle mükemmel. Onun gerçekten tatlı! İlk sevgilim zorunda kaldım. Seni çok düşünüyorum, sakıncası yoktur umarım Joanna". Ross üç ya da dört dakika beni şaftlı ve sonra spunking olmadan onun horoz çıkardı. "Daha sonra sevgilim için meyve suyumu kurtaracağım. O kadar uzun süre dayanabilirsem, son olmaya çalışacağım!!"

Ben dışarıdaki sesleri ve kahkahaları duyabiliyordu ve Ross kapıyı açtı. "Şimdi birer birer". Ross bir çemberleme genç delikanlı başlattı, o bir Durex giymişti kontrol ve Tom olarak bana tanıştırdı. Tom bekleyemedim ve zaten elinde onun horoz vardı ve bana hızla oldu. Yakında tatlı bir ritimle beni beceriyordu. "Daha önce hiç Travesti sikmedim. Neden onun Ross'unu sevdiğini görebiliyorum" adresleme Kapının yanında duran Ross. "Sadece senden hoşlandığından emin ol ve ona iyi bir shafting ver!"Tom uzun sürmeyecekti. Derin içimde ve sonra zonklama horoz hissediyordu onun horoz patlayabilir hissettim Bindirmeler başka bir çift. O benim sırt üstü çöktü ve onun horoz çekildi. Durex'i çabucak çıkardı, kotunu çekti, butty tarafından yumuşak bir pat verdi ve odadan çıktı.

Bir sonraki delikanlı siyah ve bir adamın gerçek bir hulk'uydu. Ross, daha önce olduğu gibi onu kontrol etti ve onu yerel futbol takımlarının merkezi olarak tanıttı. Siyah adam çekti Ross gülümsüyordu onun horoz dışarı. Ross yüzündeki bakış aniden değişti. Hızla etrafa baktım ve nedenini anlayabildim. O çok büyüktü. Neyse ki o kadar çok kolan değildi ama en azından olması gereken uzunluk 12 " uzunluğunda. "İyi misin Joanna? O biraz büyük!"Ross'a iyi olduğumu salladım ve kısa bir süre sonra topuzun klitimi sondaladığını hissettim. Bana ve kanepe karşı itti biraz irkildim. Parmaklarım kavradı pvc at. Ross bana taşındı ve büyük Merkez ileri bana zor itti olarak yavaşça yanaklarımı ayrı çekerek bana geri yaslanmış ve önce anlık elimi tuttu. Yakında o vardı ve ben onun horoz ne kadar büyük ve güçlü gerçekten farkında. Tanrım, iyi bir sikikti. Kesinlikle nasıl kullanılacağını biliyordu!! Dövüşten vazgeçmeden önce bana sekiz ila on dakika sürdü ve cesaretinin Durex'e ateş etmesine izin vermek. İçimdeki kauçuk dolguyu oldukça net bir şekilde hissedebildiğim için bir sürü cesaret olmalı.

Ben oda fahişe duvarlarından duyabiliyordu geri kalanları diğer odaya götürüyorum. Belli ki Onun içine yırtık olarak onu acı içinde bir kez çığlık duydum gibi bir adam gerçekten büyük olmalı. Onu kıçımı bölme yoktu şanslıydım Ross'un odada bana baktığı için çok memnun oldum. Önümüzdeki dört ya da beş adam normal olarak adlandırdığım şeydi. Çok güzeldi ve her biri bana zevk düşünüyorum ama siyah adam sonra ben horozlarının yanlara pek dokunmamasından korkuyorum. Ross'a kuyruğun nasıl olduğunu ve yan odadaki kızdan daha fazla iş yapıp yapmadığımı sordum. O benim için kuyruk daha uzun olduğunu söyledi ile başlayın ama fahişe onları daha hızlı getirirken arkadaki bazı adamlar kuyruğuna doğru ilerliyorlardı.

Yakında son adam beni spunked vardı. Ross kapıyı kilitledi ve geldi beni. "Joanna'ya seninle ne kadar gurur duyduğumu söylemeye başlayamıyorum."O onun horoz çıkardı" ben sadece bu gece cesaret vermedi nasıl bilmiyorum. O büyük siyah adam seni becerdiğinde gerçekten gideceğimi düşündüm meni!". Kendini kurtardığı için çok memnun oldum. "Şimdi bana ver sevgilim."Ross, daha önce hiç yaşamadığım hislerle beni becerdi. O gece ve ne zaman ben, uzak tarafından, en iyi fuck oldu onun sıcak kremsi beyaz cesaret beni doldurmak ve tüm fanteziler ve rüyalar o gece fark olmuştu benim uyluk aşağı damlama başlar hissettim. Cennetteydim! Ross sonra beni ters çevirdi ve beni dışarı koydu Kanepe. O ağzına benim horoz aldı, hangi o daha önce hiç yapmadım, ve bana vermeye başladı, muhtemelen, şimdiye kadar almıştı en iyi darbe iş. Ne yazık ki cesaret beni uzun sürmedi ve ben başladı zevk içinde kanepede kıvranan. Ben yükleri spunked ve yakında benim süt Ross'un ağzının yan aşağı koşuyordu. Ross'un bana daha sonra çoğunun yuttuğunu söylediği gibi çok fazla şey vardı ve gerçek erkek arkadaşı gibi bana harika tadı olduğunu söyledi. Ross beni temizlemeye yardım etti ve diğer adamlardan yere ve kanepeye sallanan cesaretini sildi. Bitti benim saç ve benim makyaj kadar tided.

Sonunda odadan çıktığımızda tüm çocuklar bizi alkışladı. Garry öne çıktı. "Çok teşekkür ederim Joanna. Harikaydın. Sana sahip olan tüm adamlar senin daha iyi bir lanet olduğuna ikna oldum. Aslında bir adam, Scott köşede (büyük tezahürat), hem sizin hem de fahişeyi denedi ve kesinlikle daha iyi bir lanet olduğunu düşündü". Ross bana baktı ve bilerek gülümsedi. "Fahişeye 300 sterlin ödemek zorundaydık, ancak Ross bize ödeme yapmak istemediğinizi söylemesine rağmen, hepimiz bir araya geldik ve bu sizin için. Kendinize yeni bir elbise satın alın veya siz travestiler ne yaparsınız".

Ross beni eve götürdü ve yine beni becerdi. Belki de o kadar aptal değildi! Ve 350 sterlin daha zengindim!!!!!
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
gece, stag, tranny

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump

Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
ankara escort ankara escort ankara escort bayan escort ankara çankaya escort kızılay escort ankara eskort gaziantep escort bayan gaziantep escort adana escort escort eryaman eryaman escort ensest sex hikaye sikiş hikaye