#1  
Alt 19.Temmuz.2019, 17:13
Bultan Bultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
 
Üyelik tarihi: 31.Ocak.2019
Mesajlar: 218
Standart kurulum

"Curtis, 10 dakika geciktin.... Gözaltı."

Sınıf güldü ve curtis'e bir grup ilkokul öğrencisi gibi ohhed. O sadece döndü 18 ve bu onun ikinci sınıf oldu kötü davranış için önceki iki okuldan atıldıktan sonra bu okulda yıl.

Öğretmenine Bay Rogen'a ölüm bakışını verdi ve arkadaşı Chad'in yanına oturdu.

Fısıldadı, " o pislik kıllı taşaklarımı yalayabilirim."

"Dostum muhtemelen olacak."Chad fısıldadı. "Hepimiz bu adamlar bir ibne biliyorum."

"Ben de onun kıçını alacağım, zaten onun kıçını tekmelemek için plan yapmalıyım İyi."Chad dedi.

"Sen ne yapacaksın?"Chad Masasını ona yaklaştırdı ve kimsenin izleyip izlemediğini görmek için sınıfa baktı, Bay Rogen zaten akşamın dersine odaklandı.

"Ben geç kaldım çünkü bunu bulmak zorundaydım...."Curtis çantasından bir video kamera çıkardı ve ona gösterdi.

Bu "ne için?"Chad sordu.

"Okuldan sonra, onun ofisine gitmeni istiyorum ve onun dolaba gizlemek ve..."

"Ne?! Dostum ne oluyor?...."

"Kapa çeneni ve bitirmeme izin ver...."Bir daha kimse onlardan haber olmadığını görmek için etrafına bakındı.

"......Kamerayı yanında götürmeni istiyorum. ve bizi kaydedin."

"Kime kayıt?"

"Ben ve Bay Rogan aptal."

"Ne yapıyor?"

"Sikimi emmesini sağlayacağım."

"Lanet olası manyak mısın? Bu asla olmayacak, ARTI bu lanet eşcinsel bok."

"Doğru, o bir ibne ve tüm okulun bilmesine izin vereceğim, böylece sonsuza dek gidecek."

"Vay be, emin misin? Bir sürü sorun bir cehennem olarak alabiliriz."

"Bundan değilim sorun o. Video her şeyi gösterecektir. Yapmam gereken tek bir lil deri gösterin ve ben sikimi ol, sadece benim abs veya göğsüme falan değil. İşte yeterli olacaktır."

"Ne daha fazlasını istiyorsa?"

"O zaman ona daha fazlasını vereceğim. Her şeyi filme aldığından emin ol ve beni merak etme. O şerefsizin beni kontrol ettiğini biliyorum. Bu yüzden beni hep gözaltına aldı. Bu kaltağın gerçek patronunun kim olduğunu göstereceğim."

".....Pekala, sanırım 6. dönemden sonra ofisinde olacağım."

Curtis, planının zaten işe yarayacağını bilerek onay verdi. Curtis planının işe yarayacağından emindi.

Sınıfın sonunu gösteren zil sesi. Jared Rogen kurulu sildim ve dedi ki, " sınav yarın ve Bölümler 5 ile 10, tüm 70 kelime şartlar bu testte olacak. Çok zor bir çalışma."

Bütün sınıf iç çekti ve karardan inledi, ama umursamadı. Yirmi yıllık kariyerinde hep böyle öğretmişti. Gerçekten seviyordu öğrencileri üzerinde daha zor olmak, ona göre sadece iyi notlar için daha çok çalışmalarını sağladı.

Tüm öğrenciler sınıftan ayrıldığında, 18 yaşındaki karısını aramaya karar verdi ve ona bunu söyleyeceğini söyledi gecikmek. Gözaltıları sadece yaklaşık 30 dakika sürdü, ancak gündeminde başka planları vardı.

Dersten sonra yerel bir gitmek istiyorum eşcinsel uzakta onun banliyö evden birkaç sokak bar. O giderdi orada her gün genç erkeklerle tanışmak için. O sertifikalı bir alt ve onun 49 yaşındaki eşek genç dick alarak sevdi.... Daha genç, daha iyi her zaman düşündü.

Bir adam vardı kıçını nasıl kullanacağını tam olarak bilen özel. Adam sadece 25 oldu ama onun büyük 9 incher nasıl kullanılacağını tam olarak biliyordu. Onunla tanıştığı her seferinde düz öğretmeni orospu haline getirdi ve o daha fazlası için geri dönmek için sabırsızlanıyordum.

Jared koridorda ofiste karısıyla telefonda konuşurken yürüdü, bu arada Curtis zaten Chad'e ne yapacağını söyledi.

"Bu kırmızı düğme Kayıt düğmesi. Bizi birlikte gördüğünüzde basın."Curtis," dedi, Chad bir kamera kullanmayı bilmediğim için sinirli alıyorum.

"Tamam, anladım... üçüncü kez dostum."Dedi.

"İyi, Dışarıda durup Bay Rogen'ı bekleyeceğim ve sessiz kalacağım."Curtis dedi.

Kapıyı kapattı ve kapının dışındaki bir sandalyeye oturdu.

Curtis onun koyu kahverengi saç sabit ve kendini sabit bir bu zor olmasa bile, kendini daha cazip hale getirmek için biraz. Curtis genç James Franco gibiydi, ama bir tutum ve daha fazla kas ile. O vardı bir kızlar wanting için mess etrafında ile her bu okula gitmeye başladığından beri. Şöhreti olan kötü bir çocuktu, bu da civcivlerin onu istemesini sağladı.

Onun yaşındaki en kötü çocuklar gibi, okul orada aklında son şeydi... çalışma dışarı, ve mümkün olduğunca çok civciv vidalama onun en yüksek önceliğiydi.

Bay Rogen, karısının kendisini nasıl zorlukla gördüğünden şikayet ettiği için sinirlendi. O oldu bir annoyance için o, ilk etapta onunla olmak istemedi. İlk geceden sonra hamile kaldığında, ailesi onunla evlenmesini sağladı. O zaman hala anlamaya çalışıyordu cinselliği.

İlk adamıyla yattıktan birkaç yıl sonra oldu... ihtiyar. O zaman bir dibe sahip olduğunu biliyordu. O zamandan beri onu aldatıyordu her yana.....

Sadece curtis'in kapının yanında oturduğunu görmek için ofise yürüdü.

"Curtis burada ne arıyorsun?"Bay Rogen sordu. "Gözaltında olması gerekiyordu, nerede olduğunu biliyorsun. "

"Bay Rogen'i tanıyorum, sadece bugün Neden geç kaldığımı ve yardım atamasını alabileceğimi açıklamak istedim."Curtis güzelce sordu.

"Curtis, atama yalındır, sadece vocab çalışma kitabındaki şartlar. Hepsi sizin için vurgulanır ve alt sayfada altyazılı."Bay Rogen iğrenç söyledi.

"Anlıyorum efendim, sadece... kitap ödevinde yardıma ihtiyacım vardı... itibaren geçen hafta."Dedi.

"Bana zamanında teslim etmeyi ihmal ettiğin görevi mi kastediyorsun? Bunu şimdi mi konuşmak istiyorsun?"

"Evet, eğer bu bir sorun değilse."Curtis bir gülümseme ile söyledi.

Bay Rogen. k** böyle ona gülümsedi zaman zorlukla onun soğukkanlılığını tutamadı. Ona çok seksi, o sadece çocuklar güzel kahverengi gözleri bakarak hemen sert var. O bu kıç hareket koymak curtis'le her konuştuğu zaman, Curtis'in onun gibi çıtçıtlar için toplam alt olduğunu tahmin etmesini engellemek için.

Kendini hiç uygulamadığı gerçeğinden nefret etti, ama sahip olduğu gerçeği sevdi onun için bu kenar. Toplam ve tam bir üst ve düz olabilir. Çocuk odasına gelsin ve ne yaptığını görmek karar verdi.

"Her neyse, içeri gel."Dedi.

En kısa sürede kapı Chad hemen kamerayı açtı açıldı ve kapının çatlak dışarı lensi işaret etti.

Curtis sandalyeye oturdu ve Bay Rogen masasının karşısında oturdu.

"Nedir yardıma ihtiyacın var mı? Çok yakında bir randevum var, o yüzden şu işi bitirelim."

"Sorun değil efendim."Curtis siyah karısı çırpıcı onun kaslı kollarını açığa onun deri ceket çıkardı bu vücudunun eğrilerine sarıldı.

Bay Rogen'ın ağzı ilk kez güzel Çıtçıt vücudunu görmekten düştü. Onun horoz hemen pantolonuna sert var.

Curtis ayağa kalktı sandalye ve onun ders kitabı için onun çanta ile aramaya başladı. Çantanın kasıklarını örtmediğinden emin oldu, böylece öğretmeni kotundaki şişkinliğini görebiliyordu.

Curtis birkaç hızlı bakışlar aldı ve zaten yem için düştüğünü gördüm.

Ders kitabını çıkardı, ancak defteri hakkında yalan söylemeye karar verdi.

"Defterimi bulamıyorum efendim."Dedi.

İçine bakmayı bıraktı. çanta ve şaşkın gibi davrandı. Dövücüsünü çekti ve karnını ovuşturdu. "Üzgünüm, insanlar bir şeyler düşünmek için kafaları çiziyorlar, abs'imi çiziyorum."dedi.

Çok bayat ama çalışıyordu. Bay Rogen kendini pek tutamazdı. Eli yavaşça şişkinliğine doğru hareket etti ve yavaşça ovuşturdu.

"Sanırım sadece ders kitabı ile yapmak zorundayız."Curtis dedi.

O sayfaları Bölüm 4'e çevirdi ve sonra Bay Rogen'ın yanına yürüdü. Bay Rogen hemen terlemeye başladı.

Taze bir genç eightteen yaşındaki çocuk sarhoş edici kokusu ile karışık bir seksi erkek kolonya yakında onun burun delikleri doldurdu. Çocuk onun üzerinde durduğunda nefesi daha hızlı büyüdü, koltuğunda bir kol ve diğeri kitabı masanın üzerinde tuttu. O var bir aşırı yakın Yukarı arasında the çocuklar damarlı, onlara tek bir saç ile kol kaslı.

O sadece kolunu yukarı ve aşağı yalamak ve onu tatmak için çok kötü istedi.

"Bu yüzden bu kısmı burada anlamadım."Curtis işaret söyledi geçiş. "Carolyn'in neden bu kadar kötü oynadıktan sonra o adamı hala istediğini anlamadım. Uğraşılacak başka bir adam bulamadın mı?"

Bay Rogen, "ilginç" yorumunu görmezden geldi, ama çok fazla kelime üzerinde tökezleyerek olmadan cevaplamak için elinden geleni çalıştı. Curtis öğretmenin beceriksizliğini fark etti ve daha fazla almaya karar verdi.

Kollarını uzattı, alt bedenini hareket ettirdi. şimdi yüzünü inç olan Bay Rogen yüzü daha yakın. Bay Rogen, Curtis vücuduna garip bir açıdan baktı, kasları gömleğin içinden çıkıntısını ve gencin penisinin taslağını gördü pantolon karşı Yukarı basarak.

Zihni yavaşça uyuştu ve ter boncukları alnına döküldü. 20 yıllık kariyerini riske atabilir ve bu u ile karışıklık yaratabilir******e genç kim olduğunu tam olarak onun type veya geri çekil, kariyerine devam et ve sinir bozucu karısına ve her zamanki fuckbuddy'ye geri dön?

Curtis öğretmen gibi görünüyordu ve saat sonra, germe durdu durdu ve hızlı bir göz attı onun saati ve dedi ki, "biliyor musun, ben gözaltı gidip onu ile almak gerekir."

Bay Rogen onu durdurmak için kolunu tuttuğunda çekip gitmeye başladı.

"Hayır bekle!... Hemen gitme..."

Curtis'in kötü gülümsemesi yüzünü sildi. Başından beri bunu biliyordu.

Bay Rogen'in tutuşu erkek kolunu hafifletti ve elini aşağı kaydırdı, pürüzsüz, tüysüz kaslı kolu hissetti.

Bu oldu bardağı taşıran son damla....

Gözlerini kapattı ve erkek kolunu dudaklarıyla öpmeye başladı. Curtis'in gülümsemesi genişledi ve chad'in kaydettiği kapıya baktı. Chad ona geri gülümsedi karanlık.

"Bay Rogen ne yapıyorsunuz?"Curtis masumca söyledi.

Öğretmen kolunu öpmeyi bıraktı ve uzaklaştı. Aniden erken yavaş yavaş hissetti heyecan gelip suçluluk hissetti devralmak.

"Neden durdunuz efendim, bu gerçekten iyi hissettiriyordu."Curtis dedi.

"Demek istediğin, hoşuna gitti mi??"Bay Rogen dedi.

Biraz iyi olduğunu "Evet dostum."Curtis dışarı çıkıyorum dedi karakter.

"Bu durumda...."Bay Rogen ona yakın genç çekti ve pantolonunu unzipping başladı.

"Kimseye bunu yaptığımı söyleme."Bay Rogen sertçe söyledi.

"Sorun değil efendim."Curtis gülümsedi, bir şey söylemek zorunda olmayacağını bilerek.

Bay Rogen erkek horoz görmek için endişeli başlamıştı ve gösterdi. O hızla ulaştı ve onun ödül çıkardı ve o hiç değildi kırgın. O elinde büyümek izledi ve onun orospu eşek gerekli tam olarak ne oldu.

O ağzına çocuklar dick alarak hiçbir zaman boşa. Onun dil duyuları Vahşi Tatlı tatma gitti ve curtis'in yanı ağzında akan tuzluluk. Bay Rogen inliyor onun son ve Curtis öğretmeni ne kadar istekli olduğunu görmek için şaşırdı gibi o dick emdi olarak oda doldurdu.

Oydu ayrıca onu böyle kini emme için ne kadar iyi olduğunu görmek için şok. O bir erkekle olmamıştı ve o aslında zevk olduğunu görmek için sürpriz. O dürtü hissettim aslında çok iyi zaten boşalmak için.

Bay Rogen bunu hissetti, bu yüzden emmeyi bıraktı.

"Bekle, ateş etmek üzereydim."Curtis dedi.

Öğretmen ayağa kalktı ve pantolonunu aşağı çekti ve dedi ki, " ben bunu koymak istiyorum içimde."

Curtis bu yaşlı adamı becermek düşüncesiyle çatladı. Yaşlı ibnenin onu emmek istediği kadar kötüydü ve şimdi bu mu? Bunu düşündüğünde misilleme yapacaktı. videoda yakalandı. Öğretmen daha büyük bir ucube olacaktı, o zaman zaten öyleydi.

İlk başta hestitated ama sonra Tamam dedi. Bay Rogen kulaktan kulağa gülümsedi.

Curtis baktı önünde pürüzsüz ve kalın göt. Bu bir erkeğin kıçıydı, becermek üzereydi, her şeyden çok hor gördüğü bir öğretmen" kupa " aletini almak üzereydi. O vardı için quickly envision bir kız bir kullanılmış uğraşmak.

Onun dick tükürmek ve onun deliğe karşı bastırdı. O kırdı ne kadar kolay görmek için şaşırdı ama hala sıkı oldu.

"Aman... Ben.... Kelime.... Böyle büyük bir horoz Curtis!"Bay Rogen dedi.

Curtis, konuşmasına dikkat etmemek için elinden gelenin en iyisini yaptı. Onun büyük dick içinde daha fazla beslenen ve öğretmeni yüksek sesle inlemeye başladı. Bir kez hepsini aldı, o ne kadar sıcak, ıslak ve sıkı olduğunu görmek için tekrar şaşırttı. Kedi gibi ama daha sıkı.

Deneyimli eğitimli bir alt sürtük gibi, Bay Rogen çocuğun kıçını kıçıyla sağdı. Curtis'in ağzı düşmedi tüm bu bekliyor.

"Fuccckkkk...."diye fısıldadı.

Bay Rogen kalın horoz daha sonra onun onu açmak duygu, ileri geri k * * üzerinde, yukarı ve aşağı, etrafında ve etrafında kıçını gyrated ortak barda geri döndü.

"Sana böyle harika bir horoz çocuk! Sik beni oğlum!"Bay Rogen dedi.

Curtis emirlerine uymaktan başka bir şey yapamadı. Bu eşek sarhoş değil sadece çok iyi oldu.

Curtis içine girdi, öğretmenini daha sert becerdi, sonra geçmiş kız arkadaşlarını becerdi. O sadece bağırdı ve orada pussies iken onu yavaşlatmak için kızlar sadece ağladı iken daha yalvardı.

Masa sallamak ve hareket etmeye başladı ve kaba lanet acımasız döndü. İnliyor ve tokat sesleri o kini çıkardı ve dövmek başladı dolaba Chad başlamıştı. Yaptı en iyi yaptığı eylem kamera tutmak için.

"Evet sik beni damızlık! Kıçımı kullan!"Bay Rogen bağırdı.

"Oh, Tanrım... Döl yapacağım!"Curtis bağırdı.

"Evet oğlum, şimdi bana çekiliyor! Kendi benim göt herif!"Bay Rogen bağırdı.

Curtis vurma durdu ve onun dick o hiç birinin içinde vurdu büyük yüklerden birini ateş hissetti. O kadar büyük ki dizleri zayıfladı ve kafası hafif hissetti.

Bay Rogen kıçını ne için hungered var emin kıçını horoz sağılan. Curtis hala ona sıkı tutundu, şimdiye kadar becerdiği en iyi kıçlardan birini bırakmak istemedi.

Bay Rogen. ayağa kalktı ve çocuklar Dick yavaş yavaş onu dışarı kaydırdı. O döndü ve onun terli yanağında Curtis öptü ve pantolonunu çekti.

"Bu Curtis yapmak için teşekkürler ve Sınav hakkında endişelenmeyin yarın. Bana onun."Bay Rogen masadan uzaklaştı ve kendini tamir etti.

Az önce olanlardan hala şokta. Curtis yavaş yavaş pantolonunu giymeye başladı.

"Lütfen kapıyı kapatın ve kilitleyin curtis'ten çıkarken."Bay Rogen ofisten ayrıldı.

Bu arada, Chad ceketiyle yükünü temizlemekle meşguldü. O kadar çok şey vardı ki boksörlerini ve çoraplarını kullanmak zorunda kaldı. Kalktı ve dolaptan çıktı.

"Vay canına..... Ne diyeceğimi bilmiyorum."Chad dedi.

"Görüntüleri aldın mı?"Curtis, dünyaya geri dönmeye çalıştığını söyledi.

"Evet, yaptım, geri çalalım."Çad said, gerçekten tekrar görmek isteyen.

Ekrana baktı ve fark etti ve simge yanıp sönüyor.

"Hey bu ne anlama geliyor?"Chad Curtis ekrana işaret.

"Dostum, ne........ KAHRETSİN! Hayır LANET KASETİ var!!!!"

SONUNDA!

(Yorumlar büyük takdir edilecektir [email protected].)
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
kurulum

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump

Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
ankara escort ankara escort ankara escort bayan escort ankara çankaya escort kızılay escort ankara eskort gaziantep escort bayan gaziantep escort adana escort escort eryaman eryaman escort ensest sex hikaye sikiş hikaye